Actress reveals why she hates wearing bra

Actress reveals why she hates wearing bra

FEATURE 15 Comments

Actress Efia Odo was on “The Late Nite Celebrity Show” and she talked about why she hates wearing bra.

She revealed that her boobs are small so she don’t get the point in wearing a bra.

“My breasts are small so what’s the point of wearing a bra. I will like the men to know what they are going to get should they approach.

I don’t want to wear push up bras and shifting things and pushing things just to impress. I wear make-up and all that but just so you know ‘this is the small things you going to get.”

Talking about her relationship with Iyanya and the last time she made love the sassy actress detailed;

“It hasn’t been that long and it hasn’t been recent. And it was with the guy I’m dating now. I’m dating a Nigerian but he it’s not an artist.

And it’s not Iyanya because we are just friends and we don’t wind each other’s waist but we are cool. I don’t have his number to call or text him. There’s nothing private about us and he is getting none of this.”

Comments

comments

Author

15 Comments

  1. pxaxqijd June 12, 2022 at 5:02 am

    what Size Dosages Does Cialis Come In?

  2. Varyicratriok September 9, 2022 at 1:53 am

    Sorry, preview is currently unavailable. You can download the paper by clicking the button above. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Andreja Sannikowa “Białoruska ruletka. Opozycyjny kandydat na prezydenta o walce z dyktaturą”, która ukaże się tego dnia nakładem Ośrodka KARTA. Fragmenty książki przeczyta Andrzej Seweryn, Dyrektor Teatru Polskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ale tak jak pisaliśmy nie tylko wojna niesie ze sobą głębokie traumy. Bohater filmu „Fisher King” Terry’ego Gilliama (1991), Parry grany przez Robina Williamsa jest świadkiem tragicznej śmierci żony zamordowanej na jego oczach. W ciągu jednej chwili przeistacza się z szanowanego profesora uniwersyteckiego w szaleńca mieszkającego w Central Parku, wypierającego prawdę o tym, co się stało i poszukującego w swym obłąkaniu Świętego Graala. Gdy jednak cokolwiek przypomina mu o przeszłości, doznaje ataków paniki na widok zbliżającego się do niego wyimaginowanego czerwonego rycerza, symbolizującego to dramatyczne zdarzenie. http://gossipwhore.online/community/profile/willieball15035/ Jest to książka bezcenna dla historii i z pewnością najlepsza rzecz o czasach Łukaszenki, jaka została u nas napisana. Najbardziej wstrząsnęła mną galeria oprawców, szczerze przekonanych, że są ludźmi. Swietłana Aleksijewicz laureatka literackiej Nagrody Nobla 2015Zobacz więcej Chris Boyd i Ashley Revell zasługują z pewnością na odrębne paragrafy, jednak podobieństwo między ich dwoma historiami jest tak uderzające, że grzechem wydaje się nie położyć na nie nacisku. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Z jednej strony szkoda, z drugiej – to mój pierwszy urlop od blisko czterdziestu lat. Dziennikarstwo to wymagająca kochanka, a o kochankach pojęcie mam spore -… Znów, jako prawnicy, musicie też troszczyć się o protestujących. Wczoraj policja w Warszawie zatrzymała 16 osób.

Leave a comment

Search

Back to Top